Українська Федерація Змішаних Бойових Мистецтв

Вперше в Україні

28 Березня 2020

🔥Вперше в Україні!!🔥Серія дитячих турнірів зі змішаних бойових мистецтв – YOUNG WARRIORS International Tournament🔥
Українська федерація UF MMA, за підтримки Всесвітньої ліги WWFC та Міжнародної федерації GAMMA – вперше запускає серію міжнародних дитячих турнірів зі змішаних бойових мистецтв – YOUNG WARRIORS International Tournament.
YOUNG WARRIORS International Tournament – це унікальна подія в українських змішаних бойових мистецтвах, адже вона має формат міжнародних дитячих змагань зі змішаних бойових мистецтв, в якому зможуть взяти участь діти та підлітки будь-якого віку.
YOUNG WARRIORS International Tournament – це перша в Україні серія турнірів, яка буде проходити на протязі усього року, та завдяки якій молоді спортсмени матимуть ще одну нагоду проявити свої спортивні здібності та набратися безцінного досвіду.
Серія турнірів дійсно надає хороші можливості для українських спортсменів, так як на них будуть представлені усі вікові категорії учасників. Спортсмени-початківці зможуть позмагатися за ПОЯСИ таких категорій, як: kids(діти), kadets(юнаки), та junior(підлітки)
Це особлива подія для спортивної молоді України, адже учасниками YOUNG WARRIORS International Tournament будуть: чемпіони і призери України та Кубка України. Варто звернути увагу, що турніри серії матимуть статус міжнародних, адже на них змагатимуться суперники не лише з України, а й з інших куточків світу.
Основна мета проведення турніру – це розвиток спорту в нашій країні, та популяризація такого напрямку як змішані бойові мистецтва серед молоді. Організатор турнірів – українська федерація UFMMA, яка завжди ставила за мету допомагати молодому поколінню у їх спортивних починаннях та досягненні успіху на кар’єрному шляху.

Новини з категорії

UFMMA_stopvirus

Зараз однією з самих обговорюваних тем є тема коронавірусу.Державою прийняті певні міри для нерозповсюдження вірусу по країні.Але для душі спортсмена, просто...

Детальніше

28 Березня 2020

Купити в 1 клік!

Ми передзвонимо Вам рівно в:

Введіть номер телефону
Наприклад 093 000 00 00